Puldiauto RC 9300e 1:18

Puldiauto 9300E on põnev ja kõrgjõudlusega kaugjuhitav mänguauto, mis pakub tunde põnevat meelelahutust igas vanuses huvilistele. Tänu oma muljetavaldavale disainile, võimsale mootorile ja reageerivatele juhtnuppudele lubab see mänguauto pakkuda adrenaliinirohket sõiduelamust.

Põhiomadused:
Võimas mootor: 9300E 1:18 R/C puldiauto on varustatud kõrgjõudlusega mootoriga, mis pakub muljetavaldavat kiirust ja kiirendust. See võimaldab autol saavutada põnevat kiirust ja vallutada erinevaid maastikke vaevata.Reageerivad juhtnupud: Kaasasolev puldikontroll pakub täpset ja reageerivat juhtimist, võimaldades sul autot vaevata manööverdada. Puldikontrolli kasutajasõbralik paigutus ja ergonoomiline disain tagavad mugava haarde ning intuitiivse kasutamise.
Vastupidav konstruktsioon: See R/C mänguauto on ehitatud vastu pidama maastikul sõitmise väljakutsetele. Tugev šassii, põrutusi neelav vedrustussüsteem ja vastupidavad materjalid tagavad pikaajalise vastupidavuse ning kaitsevad autot kokkupõrgete ja karmide maandumiste eest.
Mitmeotstarbeline võimekus: 9300E R/C auto on mõeldud erinevate maastikega toimetulekuks. Nelikvedu, vastupidavad rehvid ja iseseisev vedrustus võimaldavad paremat haaret ja kontrolli, muutes selle sobivaks võidusõiduks erinevatel pindadel.
Laetav aku: Auto on varustatud suuremahulise laetava akuga, mis tagab pikema mänguaja. Kaasasoleva laadijaga saad mugavalt akut laadida, tagades, et saad rohkem aega nautida kaugjuhitava võidusõidu põnevust.
Realistlik disain: 9300E R/C mänguauto omab stiilset ja realistlikku disaini, meenutades kõrgjõudlusega võidusõiduautosid. Alates elegantselt vormitud kereosadest kuni detailideni pakub see mänguauto immersiivset ja visuaalselt nauditavat kogemust.
Valmis sõitmiseks: 9300E R/C auto on valmis kasutamiseks kohe karbist välja võttes. Lihtsalt laadi aku, sisesta see autosse ning oled valmis rajale minema ja kogema kaugjuhitava võidusõidu põnevust.

Oled siis kogenud kaugjuhitavate autode entusiast või algaja, kes soovib avastada kaugjuhitavate sõidukite maailma, 9300E 1:18 R/C mänguauto on loodud pakkuma põnevat ja nauditavat kogemust. Selle muljetavaldav jõudlus, vastupidav konstruktsioon ja realistlik disain teevad sellest suurepärase valiku kaugjuhitava võidusõidu entusiastidele.

Värv

Kollane, Punane

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.